SA Innove projekt "Draamaõpe Valga lasteaias Kaseke"

  

Valga lasteaed Kaseke sai toetuse SA Innovest draamaõpetuse koolituse läbiviimiseks õpetajatele. 

Toetuse saime SA Innove programmi "Pädevad ja motiveeritud õpetajad ning haridusasutuse juhid" väljakuulutatud taotlusvoorust "Alushariduse parimate praktikate jagamise õpiüritus". Koolitus toimus lasteaias kolmel koolituspäeval õpetajatele kahes vahetuses. Koolitajaks oli Tallinna Nukumuuseumi juhataja Maria Usk. 

  

Erasmus + programm - noortevahetus EstYES-i vahendusel 2018-2019 õppeaastal

Alates 05. septembrist 2018.a. töötab Kasekese lasteaias välisvabatahtlik, neiu Selma Alexandra. Tema on meie lasteaias kolmas vabatahtlik. Eelmised tüdrukud on meil olnud Armeeniast, seekord valisime Saksamaalt. Oleme saanud positiivse kogemuse, seepärast otsustasime jätkata oma organisatsioonis vabatahtliku teenistusega. 

Erasmus + programm - noortevahetus EstYES-i vahendusel 2017-2018 õppeaastal

11:12 07.09.2017

Alates 05. septembrist töötab Kasekese lasteaias välisvabatahtlik Armeeniast, rõõmsameelne neiu Tamara. Tema on meie lasteaias teine vabatahtlik. Eelmisel õppeaastal oli meil vabatahtlikuga esimene kogemus, see tekitas kogu personalile positiivse kogemuse, seepärast otsustasime jätkata oma organisatsioonis vabatahtliku teenistusega. Nii nagu iga inimene on omaette isiksus, siis kindlasti saab selle aasta kogemus olema pisut teistsugune võrreldes eelmise õppeaastaga. Olles mõned päevad töötanud koos Tamaraga, saame juba praegu tunda uusi emotsioone ja kogemusi. 

HITSA programm ProgeTiiger

 

Lasteaed Kaseke sai 2018/2019 õppeaastal positiivse vastuse taotlusele Hariduse ja Infotehnoloogia Sihtasutuse programmist ProgeTiiger. Soetasime lasteaeda kuus (6) Lego komplekti WeDo 2,0.

 

KIK-i projektid

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) toetas 2018/2019 õppeaastal lasteaed Kaseke koolieelikutele õppereisi Pokumaale, mis asub Võru maakonnas, Urvaste külas. Õppereis toimus 21. mail 2019. a.

Erasmus + programm - noortevahetus EstYES-i vahendusel 2016-2017 õppeaastal

Alates 2016. a. sügisest töötab lasteaias Kaseke välisvabatahtlik. Koostöös organisatsiooniga MTÜ Noortevahetus EstYES, õnnestus meil enda lasteaeda saada neiu Sofya Armeeniast. Oleme kindlad, et jätkame välisvabatahtliku teenuse vastuvõtmisega edaspidigi kui Sofya teenistus 2017.a. juuni kuuga lõpeb. 

Koostöö projekt Läti Ozolnieku maakonna lasteaiaga Bitïte

Lasteaed Kaseke osaleb rahvusvahelises projektis "Loodusest inspireeritud atraktiivne õppimine" koos Läti lasteaedadega.