Erasmus + programm - noortevahetus EstYES-i vahendusel 2017-2018 õppeaastal

11:12 07.09.2017

Alates 05. septembrist töötab Kasekese lasteaias välisvabatahtlik Armeeniast, rõõmsameelne neiu Tamara. Tema on meie lasteaias teine vabatahtlik. Eelmisel õppeaastal oli meil vabatahtlikuga esimene kogemus, see tekitas kogu personalile positiivse kogemuse, seepärast otsustasime jätkata oma organisatsioonis vabatahtliku teenistusega. Nii nagu iga inimene on omaette isiksus, siis kindlasti saab selle aasta kogemus olema pisut teistsugune võrreldes eelmise õppeaastaga. Olles mõned päevad töötanud koos Tamaraga, saame juba praegu tunda uusi emotsioone ja kogemusi. 

HITSA programm ProgeTiiger

Lasteaed Kaseke sai positiivse vastuse taotlusele Hariduse ja Infotehnoloogia Sihtasutuse programmist ProgeTiiger. Soetasime lasteaeda Bee Bot programmeeritavad ja taaslaetavad Mesimummude põrandarobotid. 

KIK-i projektid

SA Keskkonnainvesteeringute Keskus toetas 2016/2017 õppeaastal lasteaed Kaseke koolieelikutele mõeldud kolme õppereisi ja ühte linnuhommikut Eesti Ornitoloogiaühingu poolt. Esimene õppereis toimus 2016. a.kevadel Luke Mõisa, teine õppereis oli 2016. a. sügisel Vapramäele ja kolmas oli 2017. a. kevadel taas Luke Mõisa. Linnuhommik oli 2017. a. aprillis lasteaia lähiümbruses. 

Erasmus + programm - noortevahetus EstYES-i vahendusel 2016-2017 õppeaastal

Alates 2016. a. sügisest töötab lasteaias Kaseke välisvabatahtlik. Koostöös organisatsiooniga MTÜ Noortevahetus EstYES, õnnestus meil enda lasteaeda saada neiu Sofya Armeeniast. Oleme kindlad, et jätkame välisvabatahtliku teenuse vastuvõtmisega edaspidigi kui Sofya teenistus 2017.a. juuni kuuga lõpeb. 

Koostöö projekt Läti Ozolnieku maakonna lasteaiaga Bitïte

Lasteaed Kaseke osaleb rahvusvahelises projektis "Loodusest inspireeritud atraktiivne õppimine" koos Läti lasteaedadega.